مهم ترین مباحث عنوان شده در بیانیه انصراف سیف الدین خلعتبری از کاندیداتوری انتخابات مجلس :
:diamond_shape_with_a_dot_inside:مدعی کفایت برای این مسئولیت نبودم، ولی برخی از رفیقان شفیق مرا به داوطلب شدن توصیه کردند و یک دلیل مهم‌شان جولان احتمالی منسوبین به گروه انحرافی بود
:diamond_shape_with_a_dot_inside:از توصیه خیرخواهان انقلابی برای انصراف و احترام به نظر آنان استقبال کردم.
:diamond_shape_with_a_dot_inside:رقابت من با سایر نامزدهای هم جبهه، به تقویت جریان انحرافی در منطقه منتهی می شود.
:diamond_shape_with_a_dot_inside:توصیه میکنم نه تنها در انتخابات شرکت نمایید بلکه اگر کسی تردید دارد، او را تشویق کنید.
:diamond_shape_with_a_dot_inside:راُی را هم به کسی بدهید که مطمئن باشید راُی خریدن را خیانت می داند و با حرام خواران زرپرست هم کاسه نیست، با فساد قاطعانه برخورد میکند و رفع مشکلات اقتصادی مستضعفان را وظیفه نخست خود میداند و بالاخره با منحرفین نبوده باشد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوست برای همیشه پونه طرح کمک اندروید Language Lover آپشن لیفان Jay آموزش و مشاوره تلفنی دامپزشکی بیماریهای سگ گربه پرندگان زینتی حیوانات خانگی ..One Last Time