حسین_نیازآذری نماینده بابل در جمع #مردم شریف حوزه انتخابیه

همانگونه که یکایک شما در جریان هستید، اینجانب جهادگر و رزمنده دوران دفاع مقدس با "۳۰سال" سابقه مدیریتی و '۲ دوره' عضویت در مجلس شورای اسلامی با افتخار اعلام می کنم که #التزام عملی به اسلام، ولایت مطلقه فقیه و جمهوری اسلامی داشته و دارم و بر این اساس:

:small_red_triangle:چون همواره در عرصه های مختلف ی و انقلابی #فعال هستم جهت برگزاری #انتخابات باشکوه مجلس برای سومین بار به میدان خدمتگزاری آمده ام، لذا ضمن احترام به شورای محترم نگهبان قانون اساسی از فرصت قانونی #اعتراض و درخواست تجدیدنظر به تصمیم هیات محترم #نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده خواهم کرد.

:small_red_triangle:افتخارمی کنم به عنوان یک نماینده مردمی ودر دسترس برای کارآمدی نظام اسلامی تلاش کردم و همواره خدمتگزار مردم وانقلاب بودم.

:small_red_triangle:قاطعانه اعلام می دارم در طول سوابق اجرایی و نمایندگی #مجلس هیچ گونه پرونده یا سوء استفاده مالی، اخلاقی، ی نداشته و از هیچ مرجع قانونی یا نظارتی تذکری دریافت نکردم ویقین داشته باشیدجز حقوق کارمندی هیچ درآمد یا فعالیت اقتصادی ندارم.

:small_red_triangle:با توجه به شرایط خاص منطقه و وم حفظ نظم و امنیت کشور، حفظ آرامش و رعایت قانون را به همه بخصوص طرفداران فهیم سفارش و تاکید می کنم.

:small_red_triangle:اینجانب از التزام عملی خود به #اسلام عزیز، #ولایت_فقیه و #جمهوری_اسلامی دفاع خواهم کرد وبا محکوم کردن جریا فتنه درعرصه های حساس نظام تابع رهبری بودم، لذا این سوء تفاهم را #امتحان_الهی می دانم و ضمن صبر بر این امتحان سخت برای عبور از آن تلاش قانونی و اخلاقی می نمایم.

:small_red_triangle:به همه عزیزانی که اینجانب را می شناسند و درجریان سابقه مذهبی و ایثارگری خانواده و #برادران_شهیدم در راه اسلام و #انقلاب آگاه هستند و به تقید دینی و مذهبی و انقلابی من شناخت کافی دارند اطمینان میدهم که با توکل بر خداوند بزرگ و توسل به ائمه اطهار و دعای خیر مردم و #مادر بزرگوارم سوء تفاهم ایجاد شده برطرف خواهد شد.

دفتر ارتباط مردمی #حسین‌نیازآذری نماینده مردم شریف بابل
۲۶ دی ۱۳۹۸

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : small ,triangle ,اسلامی ,مردم ,نماینده ,مجلس ,مردم شریف ,شورای اسلامی ,التزام عملی ,جمهوری اسلامی ,مجلس شورای ,مجلس شورای اسلامی ,حسین نیازآذری نماینده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همتراز کاشی سرامیک / صلیب کاشی سرامیک / اسکوپ سنگ سرامیک / اسپیسر بتن فروش سرور و تجهیزات شبکه HP Mandy Lauren Francine آکادمي پيکسان بررسی سریال های پخش شده در شبکه نمایش خانگی قلم من معرفی کالا blas